Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

6 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Zorno

Reštaurácia Zorno sa nachádza v samom centre Lozorna 20 km od Bratislavy. Reštaurácia je zariadená v modernom a elegantnom štýle a je rozdelená na reštauračnú a kaviarenskú časť. Nájdete tu pestrý výber jedál a nápojov, vínnu kartu s ponukou kvalitných slovenských i zahraničných vín. Reštaurácia odráža chuť talianskej kuchyne a vytvára harmonický zážitok z posedenia, pretože charakter Zorna vytvára tradičné hodnoty.

Reštaurácia je prispôsobená na stretnutia s priateľmi a obchodnými partnermi. Celková kapacita reštaurácie je 80 miest na sedenie. Letná terasa má kapacitu 32 miest a pre usporiadanie väčších spoločenských podujatí je k dispozícii veľká sála s kapacitou do 140 miest, ktorá má veľké pódium a je vybavená kvalitnou zvukovou a svetelnou technikou.


Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba