Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Zámocká Koruna u Hoffera

Reštaurácia a bar Vám ponúka príjemnú atmosféru pre obed alebo večeru s obchodným partnerom, počas Vašej konferencie alebo pri súkromnej príležitosti. Priestor baru je taktiež vhodným miestom, kde si môžete vychutnať, kávu, čaj alebo iný Váš obľúbený nápoj, ktorý si môžete vybrať zo širokej ponuky reštaurácie. Raňajkový bufet Vám umožní začať nový deň s výdatnými a zdravými raňajkami. Vybrať si môžete od cereálií, jogurtov, čerstvého ovocia a zeleniny až po pestrý výber syrov, údenín a teplé pokrmy. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba