Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Yasmin

Reštaurácia Yasmin Vám ponúka rôznorodú skladbu a variácie špičkovej kuchyne z kvalitných surovín, s obsahovým prihliadnutím na sezónnosť. Kuchári reštaurácie Vás uchvátia vlastnou receptúrou netradičných kombinácií a ingrediencií. V ponuke á la carte menu nájdete pravý gastronomický zážitok. Z diviny sú v ponuke jelenie medailónky na ragú z lesných húb a šalviovou knedľou. Z hydiny môžete ochutnať kačacie prsia s medovou glazúrou, dusenou červenou kapustou a zemiakovými knedlíčkami. V ponuke  á la carte nájdete aj slovenskú tradíciu bryndzové halušky so slaninou a acidofilným mliekom. V letnom období je k dispozícii letná záhrada, na ktorej si môžete spríjemniť chvíle. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba