Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať alebo sa pozrite na podobné podniky, ktoré prijímajú Restu rezervácie.

Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Wok & Sushi Restaurant Panda

Wok & Sushi restaurant Panda sa nachádza v Račianskej ulici, v obytnom dome Manhattan. Reštaurácia je situovaná pri hlavnej ceste s vynikajúcou dostupnosťou a s vlastným parkovaním priamo pred reštauráciou. Je zariadený v modernom štýle a ponúka až 90 miest na sedenie. Reštaurácia sa orientuje na čínsko - japonskú kuchyňu a jedlá sú pripravované zásadne z čerstvých surovín, ponúka aj denné menu.
Reštaurácia Vám ponúka možnosť organizovania rôznych osláv a firemných večierkov. 


Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba