Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant White Onion 2

Reštaurácia White Onion ponúka kvalitné denné stravovanie najmä pre firemných klientov. V ponuke je inšpiratívne obedové menu Špecialita šéfkuchára, kde sú pre Vás pripravené a prezentované zaujímavé i netradičné suroviny a ich kombinácie, ako aj spôsob ich prípravy. Útulná kuchyňa so špičkovou technológiou je tiež priestorom kde od roku 2010 pôsobí projekt Škola varenia, pod názvom: „Tri hodiny v Michalovej kuchyni“. V nej môžete v príjemnej atmosfére pod vedením šéfkuchára Ing. Michala Blahu zažiť tajomstvá prípravy lahodných pokrmov a nechať sa unášať spojením výnimočných jedál a nápojov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba