Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Vinotéka Wine Bar & Caffé

WineBar už píše svoju históriu nejeden rok. Za tento čas vo Winebare poctilo svojou návštevou niekoľko významných slovenských a zahraničných výrobcov vín. Organizujú tu pre Vás ochutnávky vín spolu s odborníkmi spojené s hudobným vystúpením. Okrem skvelého vína tu nájdete aj výber špeciálnych druhov salámov, prosciutta a samozrejme aj syrov. Ak máte chuť na niečo sladké, môžete si vybrať zo širokej ponuky vždy čerstvých dezertov. Vo Winebare nájdete svoju oázu pokoja, v príjemnom prostredí francúzskeho vidieka s príjemnou hudbou. Príďte si aj Vy vychutnať pohár vínka, k tomu skvelý syr či prosciutto podľa vlastného výberu zo širokej ponuky. Príďte aj Vy vyskúšať tento skvelý tip na krásny a pohodový večer.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené