Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

3 fotky
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Vinotéka One more

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína.

Vinotéka sa zameriava na výrobcov s BIO produktami, ktorí dodržiavajú prísne štandardy výroby. Dováža špičkové vína z Talianska, Španielska, Francúzska a Nemecka. Vinotéka sa zameriava na malých vinárov, kde je kvalita dôležitejšia ako kvantita. Rovnako si dáva záležať na postupe ich výroby. Je veľmi dôležité, aby boli vinári šetrní k životnému prostrediu a aby pestovali kvalitné hrozno. Vinotéka spolupracujeme s 30 vinárstvami.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené