Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Vinotéka Dvedeci

Vinotéka Dvedeci sa nachádza neďaleko centra mesta v blízkosti Štrkoveckého jazera v bratislavskom Ružinove. Príďte ochutnať kvalitné slovenské a zahraničné vína v príjemnom prostredí za vynikajúce ceny. Radi Vám poradia s výberom toho pravého pre Vás. V ponuke nájdete viac ako 400 druhov lahodných vín. Pohostia Vás tu domácimi špecialitami z kuchyne, kvalitnými mäsovými a syrovými delikatesami a ochutnať môžete aj výbornú kávu.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba