Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

6 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Vinotéka Barik

Vinotéka Barik je miestom, kde sa snúbia pôžitky z ochutnávania lahodného vína s príjemnou atmosférou a personálom, ktorý Vás ochotne obslúži a vždy sa na Vás milo usmeje.
Vinotéka sa zameriava na oblasť strednej Európy a jej srdcovou oblasťou sú vína z Chorvátska. Na návšteve vo vinotéke sa dozviete, aké vína pre Vás vyberajú a na čo sa kladie dôraz. K vínu vám radi ponúknu kvalitné syry, sušenú šunku, lahodné francúzske teriny, panini, čerstvé pagáče s kúskami oškvariek a ďalšie chuťovky. K posedeniu si môžete dať vysoko kvalitnú francúzsku kávu Brosio, vždy čerstvo namletú. Pravidelne tu pre vás organizujú ochutnávky vín s odborným výkladom priamo od konkrétneho vinára. Môžete tu osláviť narodeniny, životné jubileá, promócie, rozlúčky so slobodou, firemné akcie a iné.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené