Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Vináreň u Muzikantov

Príjemný rodinný podnik s nevšedným interiérom v štýle "retro" s výrazným hudobným podtónom. Vináreň Vám ponúka výbornú domácu atmosféru, ktorá je doplnená živou klavírnou produkciou, výborným sudovým i fľaškovým vínom, domácimi špecialitami - drobným občerstvením k vínu i pivu. Tiež tu nájdete aj kvalitné sudové víno z južného Slovenska a vinotéku slovenských vín, čapované pivo, štandardný výber alkoholických i nealkoholických nápojov, malé jedlá a jednohubky k nápojom.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba