Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

3 fotky
Na mape

Informácie Restaurant Villa Nečas

Kvalitné jedlo si môžete vychutnať v reštaurácii Villa Nečas na základe výberu z jedálneho lístka. Špeciál menu Vám predstaví šéfkuchár osobne. V reštaurácii sa podáva i obedové menu obľúbenou bufetovou formou každý pracovný deň. Široký výber zeleninových šalátov, polievok, pečiva, kávy je doplnený rôznymi druhmi hlavného jedla, ktoré servíruje kuchár na základe Vášho výberu, navyše si môžete kombinovať jedlo rôznymi prílohami. Samozrejmosťou je aj každodenná ponuka jedál vhodných pri bezlepkovej diéte. Hostia reštaurácie majú grátis dostatok parkovacích miest priamo pred hotelom. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba