Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant U Zlatého Bažanta

Reštaurácia sa nachádza v centre Bratislavy a okrem denného menu ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne, ako sú steaky, cestoviny, šaláty, kuracie krídelká, grilované jedlá, burger, tatarák a ďalšie špeciality, ku ktorým si môžete dopriať nielen pivo značky Zlatý Bažant ale aj
Heineken a Corgoň. Taktiež je v ponuke veľký výber rôznych druhov vín a nealkoholických nápojov. Reštaurácia umožňuje usporiadanie rodinných osláv, firemných večierkov, promócií, karov a podobne. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba