Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Trnavský dvor

Reštaurácia Trnavský dvor Vám ponúka príjemné posedenie vo svojej reštaurácii, ktorá je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. V nefajčiarskej časti sa nachádza salónik, ktorý je vhodný na rodinné oslavy, firemné akcie a iné spoločenské udalosti. Kuchári reštaurácia pre Vás pripravili pestrú ponuku jedál z mäsa, rýb, zeleniny a rôzne špeciality zo slovenskej kuchyne. Ďalej si môžete vybrať aj zo širokej ponuky pizze. V ponuke nájdete aj kvalitné české pivá vyrábané tradičnou technológiou, ktorá sa dá dodržať len v malých regionálnych pivovaroch čapovaných klasickou metódou (vzduchom) a tankové pivá. V lete si môžete príjemne posedieť na terase či už s priateľmi, rodinou alebo domácimi miláčikmi. Každú letnú sobotu sa zabavíte so živou kapelou a posedíte pri dobrom pive.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba