Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Bistro Dukát - Le Gout

Design a elegantné prevedenie interiéru reštaurácie vytvára príjemnú atmosféru. Zameranie reštaurácie je predovšetkým na čistotu a čerstvosť jedál. Pokrmy, ktoré reštaurácia podáva sa skladajú z tých najkvalitnejších surovín a odrážajú filozofiu zameranú na maximálnu kvalitu. Reštaurácia Le Gout Vám ponúka možnosť organizovania rodinných osláv, svadieb, stretnutí, krstín, karov, promócií, jubileí, oslavy výročia v príjemnom prostredí. Reštaurácia má ideálnu pozíciu a dostupnosť neďaleko od centra mesta s pokojnou záhradou. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené