Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Piváreň The PorterHouse

V pivárni si pochutnáte na lahodnom a kvalitnom pive Tankový Radegast 10°, jedinom na východnom Slovensku. V ponuke sú aj ďalšie pivá českých značiek: Radegast 12°, Exelent 11°, Šariš tmavý 12°, Birel pomelo-grep Nealko, Kingswood apple cider, Voľba sládkov. 

Z kvalitnej kuchyne reštaurácie si môžete vybrať viacero špecialít s vlastnou receptúrou, napríklad glazované rebierka, budějovický guláš, buffalo krídielká, tatársky biftek s hriankami a mnoho ďalších. Reštaurácia je krásne členená. Nachádzajú sa tu priestory pre nefajčiarov aj fajčiarov. Celková kapacita reštaurácie je 120 miest na sedenie. Pre športovcov bežia na veľkých obrazovkách zápasy na želanie. Štýlové vybavenie a členitý interiér sú priestormi vhodné na usporiadanie spoločenských udalostí (svadby, oslavy, promócie, bankety) a zároveň zahŕňajú bezbariérový vstup a toalety pre imobilných. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené