Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

1 fotka
Na mape

Informácie Terchovská Koliba Hotel Diery

Hotel Diery, to je aj známa a vychýrená reštaurácia Terchovská Koliba Diery v Terchovej. Domáca kuchyňa je založená na poctivých a čerstvých surovinách, ako aj na tradičnej príprave podľa starých receptov. Okrem reštaurácie Terchovská Koliba Diery, hotel disponuje i hotelovou reštauráciou na poschodí, ktorá slúži ubytovaným hosťom na raňajky a ako spoločenská miestnosť a okrem toho aj ako svadobná miestnosť alebo konferenčná miestnosť. Takisto Vám slúži od leta 2014 nová štýlová Besiedka Diery - tradičná kolibová krčma s čapovanými nápojmi a v lete i s točenou zmrzlinou, vhodná i pre uzavretú spoločnosť pri krbe. Terchovskej kolibe Diery Vás čaká štýlové prostredie, príjemná ľudová muzika, pozorná obsluha a hlavne výborná poctivá domáca slovenská kuchyňa. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba