Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

4 fotky
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Tenis Restaurant

Reštaurácia na nachádza v areály tenisových kurtov nedaleko Patrónky. V reštaurácii sa nachádza fajčiarska aj nefajčiarska časť, v lete možnosť posedenia vonku na terase. Reštaurácia sa zameriava predovšetkým na slovenskú kuchyňu. V ponuke jedálneho lístka nájdete raňajkové i denné menu, polievky, jedlá z mäsa a rýb, cestoviny, bezmäsité jedlá a múčniky. Reštaurácia ponúka aj čapované a fľaškové pivá, vína, destiláty a nealkoholické nápoje. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba