Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Taxis

Reštaurácia Taxis ponúka pestrý výber jedál a nápojov v príjemnom novozrekonštruovanom prostredí. Kuchyňa je otvorená do neskorých nočných hodín. Prevádzka je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. V letných mesiacoch môžete využívať aj krytú terasu. V ponuke sa nachádza čapované pivo Svijany a Staroprameň a široký sortiment kvalitných vín z produkcie Pavelka a Syn. Okrem toho sa tu čapuje aj originál Kofola. Reštaurácia ponúka aj obedové menu. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba