Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Tatami

Tatami je názov pre japonský ryžový matrac, ktorý sa v ázijských krajinách používa aj na tradičné sedenie na zemi. Japonci často konzumujú práve v tejto polohe, preto sa takéto sedenie objavilo aj v tomto priestore. V luxusne zariadenom interiéri nájdete niekoľko ďalších zaujímavých detailov – misky na sójovú omáčku prehľadne zoradené vo vitríne majú nabádať hostí, aby si sami vybrali tú svoju obľúbenú, stoličky so symbolom kvapky znázorňujú vodný element, kamenné umývadlo v rohu slúži na umytie rúk pred samotným jedlom, symbol stromu na stenách miestnosti znázorňuje aspekt prírody.
Food Room je koncept degustačnej miestnosti, akejsi privátnej izby zariadenej v tradičnom japonskom štýle, ktorá vám má ponúknuť nielen priestor na jedlo, ale hlavne na relaxáciu, uvoľnenie sa, či na stretnutie sa s priateľmi. Ochutnáte tu nielen sushi v jeho pestrých podobách, ale aj kombinácie byliniek, plodov, húb a rýb. Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba