Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Športka Pub

Športka pub sa člení na reštauračnú časť, bar, salónik a priestrannú terasu, ktorá je zároveň aj fajčiarskou zónou. Ústretová a priateľská obsluha vytvára domácku atmosféru, ktorú dopĺňa príjemná barová hudba. Okrem domácich hotových jedál, ktoré sa ponúkajú formou menu, nájdete na jedálnom lístku špeciality ako tatarák, bravčové rebierka na mede, kolená, halušky, pizze a podobne. Priaznivci zdravej stravy si môžu vybrať z ponuky šalátov. Filozafia prevádzky je postavená na kvalite surovín a vlastných produktoch. K jedlu sa čapuje dobré pivko Zlatý Bažant tankový 10 stupňov, Krušovice 12 stupňov, Zlatý bažant citron Radler, Hroznovku a Hejkolu.  priestoroch Pubu sa nachádza aj salónik vhodný na rôzne súkromné akcie (narodeniny, promócie, svadby, oslavy jubileí, kary a pod.). 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené