Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Sport Pub u Belasých

Pub je rozdelený na fajčiarsku, nefajčiarsku časť a letnú terasu, má kapacita 130 miest. Ponúka najväčší výber športových kanálov aj originálny ruský kanál KHL. Kuchyňa je otvorená od 10:30 do 22:30 Možná tabuľa až pre 36 osôb. Ideálne miesto na poriadanie osláv a firemných večierkov. Z pív sa tu čapuje Staroprameň 10°, nefiltrovaný Staroprameň, nealkoholický Staroprameň, Radler, Stella Artois, Hoegaarden. Pub ponúka obedové menu, pizzu, cestoviny, polievky, šaláty, jedlá z grilu a iné. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené