Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Soho1

Reštaurácia sa nachádza v príjemnom prostredí galérie umenia na ulici Martina Rázusa 23 v Žiline s atmosférou príjemného retro štýlu. Útulný interiér je obohatený odbornou manažérskou knižnicou. Zákazníci majú na výber obedňajšie menu zo 6 druhov jedál a šalátov. Pre tých viac zaneprázdnených je tu možnosť dovozu priamo domov alebo do práce. Reštaurácia poskytuje možnosť usporiadania spoločenských akcií ako promócie, firemné podujatia, rodinné oslavy, smútočné posedenia a podobne. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba