Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Arcade

Slovenská reštaurácia Arcade sa nachádza v zrekonštruovaných priestoroch pod hotelom Arcade priamo na hlavnom námestí. Vďaka vnútorným i vonkajším priestorom je vhodným miestom pre usporiadanie menších osláv, promočných či rodinných slávností, obchodných stretnutí alebo narodeninových či firemných večierkov. K dispozícii sú dve terasy, v pokojnom prostredí dvora Stredoslovenského múzea alebo priamo na Námestí SNP. Posedieť si tu môžete pri pohári vychladeného piva značky Guinness, Plzeň či Kozel alebo širokom výbere kvalitných slovenských akostných i výberových vín. 

Slovenská reštaurácia Arcade ponúka jedlá zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Nechýbajú bryndzové halušky so slaninkou, furmanské halušky, pirohy plnené bryndzou, pečená baranina na cesnaku, ale ani grilovaný losos, steaky, kuracie soté, vyprážaný kurací rezeň či zubáč na zelenine. Vybrať si môžete aj z pomedzi chuťoviek v podobe pečených rebier, pečeného kolena, nakladaného plesnivca alebo pečenej klobásy. K tomu všetkému je tu aj denné menu, ktoré ponúka výber z troch alebo štyroch chutných jedál.Navyše je v priestoroch reštaurácie možnosť bezplatného pripojenia na internet a sledovania športových či iných prenosov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené