Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

8 fotiek
Reštaurácia mimo prevádzky

Je nám ľúto, ale reštaurácia ukončila prevádzku. Pozrite sa na podobné podniky v okolia.

Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie SaSaZu

SaSaZu, dielo šéfkuchára, je spojením alchýmie chutí, farieb, vášne a dizajnu. Inšpiráciou boli roky strávené varením a cestovaním po juhovýchodnej Ázie, spomienky na čulý život v uliciach a trhoch Indonézie, Thajska, či Kambodže. Koncept reštaurácie SaSaZu, ktorá za svoje krátke pôsobenie získala už množstvo prestížnych ocenení, je založený na fusion kuchyni piatich techník ázijského varenia – Sambal, Otak Otak, Flame, Roti a Tai Tai Gril, ktorých základom sú vždy čerstvé lokálne suroviny.


Zobraziť viac

Najnovšie hodnotenie

Celkově:
  • Jedlo:
    5
  • Service:
    3
  • Prostredie:
    4

Milan Blazek
Odporúčam reštaurácii

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba