Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Piváreň Šariš Pub

V Žiline na Solinkách sa nachádza široko ďaleko piváreň Šariš Pub. Je to prvá prevádzka na Slovensku, ktorá čapuje Šariš 10° z tanku. Svoje brány otvorila prvýkrát v roku 1993. Po úspešných rokoch prešla v roku 2004 čiastočnou rekonštrukciou, aby sa v roku 2007 zmenila na prvý image Pub pivovaru Šariš. Čaká tu na Vás absolútna kvalita piva, príjemné prostredie a ochotná obsluha. V súčastnosti má piváreň v ponuke tri tankové pivá - Pilsner Urquell, Gambrinus a Kozel. K tomu sa čapuje Šariš 10° a Šariš 12°.


Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené