Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Salamandra

Objavte výnimočnú kvalitu hotelovej kuchyne, ktorá prehovorí do duše každému gurmánovi. Pre hotelových hostí sú raňajky a večere podávané formou bufetu alebo jednotného menu. Pri výbere obedu Vám personál rád odporučí z ponuky medzinárodnej kuchyne, slovenských tradičných jedál, či špecialít kuchyne. Jedinečnú atmosféru hotela určite umocnia chvíle strávené v lobby bare s krbom, pri šálke voňavej kávy. Milovníci dobrého a kvalitného vína určite ocenia širokú ponuku vín z domácej aj zahraničnej produkcie. Počas letných mesiacov môžete využiť i letnú terasu s posedením nad Hodrušským tajchom, na ktorú je z reštaurácie priamy vstup. Priestor reštaurácie je maximálne variabilný, čo ocenia predovšetkým organizované skupiny, ale aj korporátna klientela. Priestor je vhodný na organizáciu rôznych firemných podujatí, recepcií, rautov či banketov. Svadby sú samozrejme tiež vítané.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené