Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Rybárska bašta u Hoffera

Rybárska bašta u Hoffera sa nesie v rybárskom štýle. Prevažnú časť jedálneho lístka tvoria ryby a špeciality z rybieho mäsa. Kuchyňa Rybárskej bašty u Hoffera ponúka aj ďalšiu širokú škálu jedál - predjedlá, polievky, zeleninové šaláty, jedlá z rôznych druhov mäsa, jedlá z hydiny, vegetariánske jedlá, slovenské špeciality, dezerty a mnoho ďalších vrátane tradičnej slovenskej kuchyne. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené