Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Running & Sushi Restaurant

Reštaurácia sa nachádza v nákupnom centre City Arena. Reštaurácia Running & Sushi Restaurant je jedinou reštauráciou na Slovensku, ktorá ponúka bežiace jedlo, ktoré sa nachádza na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a vy si čokoľvek z jedla môžete zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania rozdelená na dve časti. Reštaurácia Vám ponúka aj denné menu. Môžete si tu vybrať rôzne špeciality z čínskej thajskej alebo japonskej kuchyne.  

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené