Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

8 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Rudolfinum Pub

Rudolfinum je miesto kráľovskej hostiny. Názov pochádza z čias Rudolfa II. Habsburského, rímsky cisár a český kráľ, bol známy ako muž, ktorý si skutočne vedel užívať život kráľovsky. Dodnes sa tradujú povesti o jeho úžasných oslavách, ktoré sa konali v tajných komnatách jeho veľkolepého hradu a ktoré zasvätení nazývali „Rudolfinum“. Reštaurácia Vám ponúka špeciality slovenskej kuchyne, jedlá k pivu, polievky, malé šaláty, bezmäsité jedlá, jedlá z grilu a chutné dezerty. Z pív sú v ponuke Krušovice, Zlatý Bažant, tmavé Maurus, Heineken, Desperados, Rezané pivo, Strongbow. Taktiež sú v ponuke rôzne druhy vín, od slovenských až po zahraničné vína. Nájdete tu aj rôzne aperitívy, destiláty, nealkoholické nápoje, rôzne druhy kávy a čerstvý čaj.  

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené