Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie River Club

Riverclub je nový, moderný podnik, situovaný v malebnom prostredí pri vodnom diele Žilina. Ponúka široké možnosti v oblasti stravovania, zábavy a relaxu. Reštaurácia Vám ponúka širokú ponuku jedál, denné menu, nápoje z pravej slovenskej kuchyne. Pripravia Vám tu ľúbovoľnú akciu podľa požiadaviek, ako sú spoločenské podujatia, firemné akcie a večierky, prenájom na oslavy a catering, promócie, kary, výročia, stretávky, svadby, detské oslavy a iné. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené