Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

9 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť viac

Informácie Rio Restaurant & Bar

Rio je legendou Bratislavy. Nádherná štýlová reštaurácia a bar.

Prijmite pozvanie a poďte si s priateľmi užiť jedinečnú atmosféru pri úžasnom jedle, s dobrým drinkom alebo plným vínom v pohári. 

Rio je svet štavnatých steakov, kreatívnych a chutných hlavných jedál, domácej pasty a krehkých dezertov. Tu myslí však aj na hostí, ktorí uprednostia chutné vegetariánske jedlá. Kvalitné suroviny a kus mágie je však to, čo chcú naservírovať každému z vás.

Rio je vhodné aj na business obedy či večere, firemné večierky či špeciálne príležitosti na mieru.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba