Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

6 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Mlyn 108

Reštaurácia sa nachádza v budove zrekonštruovaného vodného mlynu zo 16. storočia. Mlyn 108 je situovaný v rezidenčnej časti mesta Modra na Dolnej ulici č. 108. Z vonku nenápadný žltý dom s veľkou drevenou zelenou bránou pozýva každého na prekvapenie.


Bijúce srdce mlynu sa v súčasnosti presunulo do kuchyne a nachádza sa hneď pri vchode do reštaurácie. Do kuchyne sú vždy dvere otvorené a všetci sú v nej vítaní. Každý hosť sa môže nechať inšpirovať a pozorovať kuchárov pri práci. 

V kuchyni a priestoru reštaurácie dominujú rovnaké materiály - drevo a kameň. Interiér a design reštaurácie bol starostlivo pripravený tak, aby dopĺňal myšlienku kuchyne a poskytoval jedinečnú atmosféru, ktorá vyžaruje osobitosť, charakter a vyvoláva pozitívne emócie.


Nechajte sa vtiahnuť do sveta čarovných chutí a vôní plného vášne a lásky k profesii reštaurácie.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené