Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Hattrick

Reštaurácia sa špecializuje na denné menu, ku ktorému dostanete aj dezert, večernú športovú atmosféru pri dobrom pivku. Podnik poskytuje oddelený priestor na sedenie pre fajčiarov na hornom poschodí a posedieť si môžete aj na terase. V pivničných priestoroch je možnosť posedieť aj v užšom kruhu, kde Vašu partiu nebude okrem čašníkov nikto rušiť pri šípkach a stolnom futbale. Môžete využiť aj VIP priestory vinného alebo poľovníckeho salónika pre Vaše rodinné, alebo iné súkromné, či pracovné stretnutia, na individuálnom občerstvení a jedle. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené