Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

  • Aušpic
    Viedenská cesta 24, Petržalka, Bratislava
Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň Rannô Ptáča

V rámci kaviarní na Vás čakajú rôzne chutné dobroty na zahryznutie, ale aj osvieženie. Nájdete tu jedlá z kvalitných poctivých surovín, ktoré Vás omámia svojou vôňou a chuťou. Pochutiť si môžete na sendviči, ako aj na skvelej domácej paštéte. Všetkých labužníkov potešia chutné nátierky s výborným čiernym chlebom a zeleninovým šalátom. Pochutnať si môžete aj na výberovom kurati, ktoré Vám kuchári pripravia na rôzne spôsoby. Chýbať taktiež nemôžu ani chutné polievky z kvalitných surovín či ľahké zeleninové šaláty doplnené o mäso či syr. Poctivé domáce koláče si môžete vychutnať v každej štúrovskej kaviarni. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba