Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Raj

Reštaurácia ponúka príjemné posedenie, výbornú kuchyňu, milú obsluhu. Pripraví Vám tradičné slovenské a európske jedlá a ponúkne chutné zmrzliny a dezerty. Nechýbajú samozrejme ani kvalitné slovenské vína. Reštaurácia sa nachádza priamo v objekte penziónu. Ubytovaní hostia si môžu objednať polpenziu, plnú penziu alebo samostatne raňajky, obedy či večere. Taktiež je možné dohodnúť spoločenské posedenia, oslavy alebo firemné stretnutia. Kapacita reštaurácie je 20 miest.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba