Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Radnica

Reštaurácia Radnica Vám v priestoroch Starej radnice v historickom centre Pezinka ponúka svoje gastronomické služby ako aj organizáciu a prípravu svadobných hostín, rodinných osláv, promócií, firemných akcií či prezentácií alebo iných kultúrno-spoločenských podujatí. 

Tím reštaurácie pre Vás pripraví kulinárske menu, výber vín či dezertov. Jedálny lístok reštaurácie Vám ponúka starostlivo a s láskou ku gastronómii vytvorený výber z polievok, studených predjedál, šalátov a cestovín. Ponúka Vám jedlá z hydiny, bravčového, hovädzieho, jahňacieho mäsa a rýb, ako aj bezmäsité jedlá vhodné pre vegetariánov.
Pre každodenných stravníkov reštaurácia pripravuje ponuku výhodné obedy, v ktorej počas pracovných dní ponúk vybrané jedlá s polievkami za výhodnú cenu.
Ponuku nealkoholických, alkoholických i miešaných nápojov a dezertov nájdete v nápojovom lístku. Vo Vínnej karte nájdete pravidelne aktualizovanú ponuku vín od vinárov z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. 


Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba