Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Protein Snack Bar

Vychutnajte si príjemné posedenie na terase, výbornú organickú kávu Powercoffee, rýchlo pripravené jedlo, chia pudingy, wrapy, domaci kefir, udené lososové chvostíky s chlebíkom, každý deň iná polievka. Proteinové šejky, čerstvé šťavy, čerstvé RAW a iné koláčiky podľa dennej ponuky. Vhodné aj pre vegetariánov, vegánov a RAW foodistov. Priamo v reštaurácii o poschodie nižšie nájdete predajňu so širokou ponukou doplnkov výživy pre športovcov a aktívnych ľudí a sortiment kvalitných BIO výrobkov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba