Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Prasiatko

Reštaurácia Prasiatko Vás pozýva na posedenie do svojich zaujímavých interiérov. Môžete si tu pochutnať na skvelých domácich receptoch našich babičiek a prababičiek alebo vyskúšať jedlá z iných kútov sveta. Reštaurácia je zameraná na slovenskú kuchyňu, ktorá je rozšírená o jedlá z medzinárodnej kuchyne, ale aj vegetariánske jedlá. Štýl reštaurácie umožňnuje organizovať rôzne gastronomické podujatia, ako aj rodinné oslavy, firemné večierky, ale i pracovné obedy, večere a obchodné jednania. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba