Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Penzión Poľská krčma

Súčasťou penziónu je Poľská krčma, navrhnutá architektom Martinom Marušincom, ktorý nevšedným, ale originálnym spôsobom zakomponoval doplnky z tradičných úžitkových predmetov dennej potreby a použil ich inak, ako sme zvyknutý. 

Zárukou spokojnosti je široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov, ktorý dobre padne po celodennej túre, výlete či športe. Od ôsmej hodiny rannej reštaurácia ponúka rôzne druhy raňajkového menu a najlepšiu kávu na okolí. Ak patríte k tým, čo si radi posedia pri pohári oroseného piva, tak si potom určite pochutíte aj na domácich paštétach, utopencoch, zapekankách, nakladanom hermelíne či desiatovej polievke. 

Teší sa na Vás tím reštaurácie v príjemnom zrekonštruovanom interiéri s možnosťou využitia priestorov na usporiadanie menších osláv, stretnutí alebo jednoducho sledovanie športových prenosov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené