Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň Pod kamenným stromom

Ide o literárnu kaviareň, ktorá pre niekoho môže byť aj dobrou krčmou. Nachádza sa v krásnej pivnici z 13. storočia, na Sedlárskej v Starom Meste. V lete je Vám k dispozícii letná terasa, pred ktorou sa nachádza v drevenej búde kuchyňa. K jedlu tu nájdete predovšetkým špeciality k vínu a pivu, ako je grilovaná klobása, grilovaný hermelín, nakladaný hermelín, rôzne druhy pomazánok, polievky, ryby, steaky. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba