Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Plzeňská reštaurácia & pivárium

Reštaurácia sa nachádza v bývalom meštianskom rádovom dome a je národnou kultúrnou pamiatkou. Reštaurácia ponúka široký výber chutí od ľahkých šalátov,
pripravovaných výlučne z čerstvých surovín, cez jedlá tradičnej česko-slovenskej kuchyne z kvalitného mäska, až po ponuku neodolateľných sladkých dezertov pre malých aj veľkých. A samozrejme na záver má reštaurácia niečo aj pre
milovníkov pizze, v klasickom, ale aj trošku nezvyčajnom a zaujímavom zložení, pripravovanú podľa originálneho talianskeho receptu. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba