Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Plaza Beach Solivar

V reštaurácii s bowlingom sa pravidelne pripravuje denné obedové menu, solivarská pizza aj chutné steaky a šaláty, či kvalitné vína a koktejly. Reštaurácia má 2 miestnosti s celkovou kapacitou 130 osôb, ktoré sú rovnako vhodné na Vaše rodinné oslavy, svadby, firmené akcie a rôzne spoločenské eventy.
Počas letných mesiacov si môžete posedieť a vychutnať slnečné lúče na vonkajšej terase alebo priamo na kúpalisku Plaza Beach Solivar, ktoré je jedinečné svojou stredomorskou architektúrou. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba