Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

0 fotiek

Restaurant Pizzeria Pirko Rača

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať alebo sa pozrite na podobné podniky, ktoré prijímajú Restu rezervácie.

Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Pizzeria Pirko Rača

Rozvoniavajúcu pochúťku z chrumkavého cesta nehľadajte len na Apeninskom polostrove. Tradičný recept a kvalitné a čerstvé suroviny zaručujú, že pizze majú vždy výnimočnú chuť a vôňu. Z bohatej ponuky 39 pízz, pizzeria pečie známe druhy ako sú bolognese, cardinale či quatro stagioni. Pre milovníkov typicky slovenských surovín sú určené bryndzová a sedliacka pizza. A pre gurmánov, ktorý obľubujú plody mora tu radi pripravia lososovú pizzu s kaviárom, frutti di mare alebo krevetovú.  

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené