Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Pizza South 31

Podnik sa nachádza na Južnej triede v Košiciach OC Astória a je otvorený od marca 2009. Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, pri ktorej vznikli 3 priestory – fajčiarska, nefajčiarska miestnosť a herňa. Všetky športové podujatia si môže zákazník vychutnať, či vo fajčiarskej miestnosti na LCD TV alebo v nefajčiarskej časti, kde je projekcia premietaná veľkoplošne. Priestory sú vhodné na usporiadanie rôznych spoločenských akcií, firemných alebo súkromných. V pizzerii sa tankuje pivo Zlatý Bažant. V ponuke sú aj rôzne alkoholické, nealkoholické nápoje, šaláty z čerstvej zeleniny, pizze, obedové menu. Podnik disponuje aj letnou terasou neďaleko detského ihriska Lienka priamo v parku, biliardom a stolným futbalom. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba