Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Piváreň The Irish Times Pub

Írsky pub sa nachádza na pešej zóne v centre Nitry. Prvotriedna ponuka nápojov a kvalitných cigár, vynikajúca kuchyňa, rozsah otváracej doby, profesionálna obsluha, štýlové vybavenie a bohato štruktúrovaný a členitý interiér sú tým, čo dokáže prilákať nových a udržať už existujúcich hostí. Ich zloženie je veľmi pestré, od študentov, umelcov až po podnikateľov. Svoje miesto si tu nájdu mlčanliví samotári so svojimi rannými novinami, kávou a cigárom, zamilované dvojice, veselé skupiny bez akýchkoľvek problémov i vážni páni s vážnymi pracovnými jednaniami. Jedinečnú atmosféru pubu dotvárajú aj pravidelné či nepravidelné večerné a nočné koncerty živej, predovšetkým akustickej-neelektrifikovanej hudby.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené