Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Piváreň Hron

Piváreň ponúka osem druhov čapovaného piva, medzi ktorými nesmie chýbať Plzeň, Budvar, či pivá z minipivovarov. Kvalitné pivo najvyššej kvality, ktorá je zabezpečená pravidelnou starostlivosťou o pivné potrubie a systémom tlačenia vzduchom, predurčujú Piváreň Hron na ideálne miesto pre všetkých, ktorí majú radi dobré pivo. K tomu je v ponuke výborná kuchyňa s pivnými špecialitami, ale aj tradičnými špecialitami, ako je kapustnica, rebierká, či grilované koleno. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené