Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Penzión Hoffer

Penzión Hoffer sa nachádza v príjemnom tichom prostredí približne 7 km za mestom Nitra smerom na Hlohovec. Reštaurácia je zriadená v sedliackom štýle a má kapacitu približne 350 miest.
V ponuke nájdete široký výber jedál z kuracieho, hovädzieho, bravčového mäsa, jedlá z rýb, diviny, zeleninové šaláty, dezerty a iné. Súčasťou reštaurácie je salónik a uzavretá horná terasa, kde Vám v týchto priestoroch s radosťou zorganizujú rôzne podujatia - rodinné oslavy, firemné večierky, svadby, krstiny. Počas letných mesiacov máte možnosť posedenia na vonkajšej terase, v blízkosti ktorej sa nachádza detské ihrisko.Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba