Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Dubová

Reštaurácia ponúka širokú ponuku klasických slovenských jedál, domácich múčnych jedál, domácich štrúdlí a veľký výber domácich a zahraničných vín a nealkoholických nápojov. Môžete tu ochutnať aj špeciálne pripravenú husacinu a kačacinu podľa receptúr zo Slovenského Grobu. Na Vaše prianie Vám pripravia hlávkovú kapustu na karameli, lokše, kysnutú žemľovú knedľu a karlovarské knedličky. Reštaurácia ponúka aj cateringové služby a možnosť usporiadania rôznych spoločenských podujatí. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba