Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Patriot

Reštauračná časť je rozdelená na barovú časť a na salónik, v ktorom hostia nájdu súkromie pri obchodných rokovaniach či menších rodinných oslavách. Súčasťou reštauračných priestorov
je aj štýlová podzemná vinotéka s biliardom, ktorá sa zároveň využíva na usporiadanie rodinných osláv, spoločenských stretnutí či iných podujatí. Špecialitou podniku je tzv.vínny kalendár. Kuchyňa pracuje pod vedením šéfkuchára Pavla Erazmusa a spolu s vynikajúcim tímom spolupracovníkov má kuchyňa svoju značku a meno. Domácu kuchársku scénu zastupuje rodák z Trnavy Juraj Mikuláš. Suroviny, používané v kuchyni, sú v maximálnej možnej miere vždy čerstvé, nepoužíva sa mrazené mäso, zásadne chladené. Tovar od zeleniny až po čerstvé bylinky je dovážaný každodenne čerstvý. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené