Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Patriot Restaurant Mlyny

Reštaurácia Vám ponúka neopakovateľnú pastvu pre oči v podobe výhľadu na Zobor a nenahraditeľné chute v podobe špecialít a klasiky slovenskej kuchyne, ktorú si zamilujete. Reštaurácia sa nachádza v nákupnom centre Mlyny na 2.poschodí s kapacitou 196 miest vrátane letnej fajčiarskej terasy. Priestory sú klimatizované, vstup je bezbariérový a parkovanie je zabezpečené priamo v garážach obchodného centra.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené